Get Adobe Flash player

 

PROMOCJA

Luty 2016


10% rabatu na przyciemnienie szyb otrzymają wszystkie auta marki BMW. 

Poznań ul.Ostrowska 397

(Szczepankowo) - przy hotelu Księcia Józefa))(
tel. 600 39 35 71600 39 35 71

 

FOLIE TUNINGOWE

ZMIANA KOLORU AUTA

WZORY NA SAMOCHODZIE

 

Specjalnie dla miłośników nieustannego doskonalenia wyglądu swojego auta oklejamy wszelkie  elementy nadwozia oraz wnętrza dekoracyjnymi i ochronnymi foliami tuningowymi.

FOLIA CARBONOWA z widoczną strukturą włókna węglowego  to ciekawy sposób na tuning optyczny, który nie wymaga żadnej ingerencji w konstrukcję i mechanikę auta.  Świetnie wygląda zarówno na elementach nadwozia jak i wnętrza, np. kokpitu, - kolory czarny, biały, szary.

Widoczny efekt 3D nadaje charakterystyczny, sportowy i  lekko drapieżny wygląd, jednocześnie chroniąc oklejone elementy przed  wpływem warunków atmosferycznych oraz zarysowaniami wynikającymi z użytkowania.

Jest to folia odporna na ścieranie, pękanie i wodę, a po usunięciu nie pozostawia żadnych śladów na lakierze. Innowacyjna technologia kleju kanalikowego pozwala na oklejenie nawet skomplikowanego elementu bez zniekształceń.

FOLIE KOLOROWE- służą do zmiany koloru poszczególnych części auta oraz wykonywania wzorów na nadwoziu i elementach wewnątrz (np. kokpitu). Szeroka gama kolorystyczna, z połyskiem, mat lub metalic, a także najróżniejsze faktury, np. metalu, skóry, itp.