Get Adobe Flash player

 

PROMOCJA

JUŻ TERAZ ZABEZPIECZ SWOJE DZIECKO PRZED SŁOŃCEM W AUCIE

we wrześniu wszystkie auta, w których jest fotelik dziecięcy dostają 10% rabatu na przyciemnianie szyb

 


 

Poznań ul.Łopawska 2 (Szczepankowo) - zjazd z wiaduktu za Kinepolis.))(
tel. 600 39 35 71

Zobacz gdzie jesteśmy

URUCHOM WYOBRAŹNIĘ i zmień kolor auta: FOLIE BŁYSK, MAT, METALIK, RÓŻNE STRUKTURY

Specjalnie dla miłośników nieustannego doskonalenia wyglądu swojego auta oklejamy wszelkie  elementy nadwozia oraz wnętrza dekoracyjnymi i ochronnymi foliami tuningowymi.

Folia carbonowa z widoczną strukturą włókna węglowego  to ciekawy sposób na tuning optyczny, który nie wymaga żadnej ingerencji w konstrukcję i mechanikę auta.  Świetnie wygląda zarówno na elementach nadwozia jak i wnętrza, np. kokpitu, - kolory czarny, biały, szary.

Widoczny efekt 3D nadaje charakterystyczny, sportowy i  lekko drapieżny wygląd, jednocześnie chroniąc oklejone elementy przed  wpływem warunków atmosferycznych oraz zarysowaniami wynikającymi z użytkowania.

Jest to folia odporna na ścieranie, pękanie i wodę, a po usunięciu nie pozostawia żadnych śladów na lakierze. Innowacyjna technologia kleju kanalikowego pozwala na oklejenie nawet skomplikowanego elementu bez zniekształceń.

Folie do zmianu koloru auta - służą do zmiany koloru poszczególnych części auta oraz wykonywania wzorów na nadwoziu i elementach wewnątrz (np. kokpitu). Szeroka gama kolorystyczna, z połyskiem, mat lub metalic, a także najróżniejsze faktury, np. metalu, skóry, itp.

ORYGINALNE WZORY WYKLEJENIA POSZCZEGÓLNYCH ELEMENTÓW WG POMYSŁU KLIENTA.